120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

Trenýrkárna.cz a česká značka STYX pomáhají Ukrajině

Uveřejněno: 21.03.2022 10:44:14
Kategorie: SPOLEČNOST

Situace na Ukrajině nám není lhostejná. Snažíme se tedy pomáhat, kde to jde. Aktivně se společně s českou značkou spodního prádla STYX zapojujeme do několika projektů a mnohé z nich i sami iniciujeme. Zapojit se samozřejmě můžete i vy. Pomůžete tak těm, kteří to nejvíce potřebují.  

Všem z celého srdce děkujeme. 

A v jakých projektech aktuálně pomáháme? 

⬇️ 

Sbírka Donio.cz na výrobu ochranných vest

Válkou nejvíce trpí obyčejní lidé. A právě těm bychom chtěli za e-shop Trenýrkárna.cz pomoci. Spojili jsme tedy síly s českou značkou spodního prádla STYX, která část výroby zaměřila na šití ochranných vest, které jsou následně zasílány na Ukrajinu. Výroba je ale finančně náročná. Ušití jedné vesty vyjde na 2000 Kč. Chceme vás tedy požádat o pomoc. Na portálu Donio.cz jsme vytvořili veřejnou sbírku, kde můžete na výrobu ochranných vest přispívat a připojit i svůj osobní vzkaz. Výtěžek celé sbírky bude využit výhradně na výrobu vest, které chrání především civilisty prchající z míst, kde probíhají boje a střelba je tam na denním pořádku.

Trenýrkárna.cz již na tuto sbírku přispěla částkou 30 000 Kč. 

Mockrát děkujeme Marije Šmakové z dílny EMES za veškerou pomoc při realizaci sbírky.

Díky Vám se podařilo vybrat neuvěřitelných 41 033 Kč.

Děkujeme!

Zakoupení páru žlutomodrých ponožek přispějete nadaci Člověk v tísni  

Umíme prodávat spodní prádlo a ponožky. V tom jsme dobří. Proto jsme se rozhodli udělat kolekci ponožek v modré a žluté barvě a celý výtěžek z jejich prodeje věnovat nadaci Člověk v tísni.  

A mimochodem. Tyto ponožky jsou i skvělým dárkem. Nedarujete tak pouze obyčejné ponožky, ale především dobrý pocit z toho, že jste pomohli těm, kteří to v tuto chvíli nejvíce potřebují.  

Ponožky můžete zakoupit zde: 

 

Nákup trenýrek STYX v barvách ukrajinské vlajky pomáhá nadaci Člověk v tísni 

Od vypuknutí konfliktu můžete na webu Trenýrkárna.cz zakoupit balení 2 trenýrek české značky STYX v barvách ukrajinské vlajky v hodnotě 999 Kč. Celý výtěžek z prodeje věnujeme nadaci Člověk v tísni na podporu Ukrajiny. 

Trenýrky můžete zakoupit zde: 

 

Materiální pomoc pro uprchlíky z Ukrajiny 

Není nám lhostejná ani těžká situace těch, které válečný konflikt donutil opustit svou rodnou zem. Mezi nimi jsou nejčastěji ženy a děti. Pravidelně tedy zasíláme i balíky materiální pomoci. 

15. 3. jsme odeslali zásilku se spodním prádlem v hodnotě 20 000 Kč maminkám a dětem z Ukrajiny, kteří jsou ubytovaní v hotelu v Doksech. 

 

Do přímé pomoci se aktivně zapojují také naši kolegové 

Válka na Ukrajině bohužel zasáhla i některé z našich kolegů. Je pro nás samozřejmostí, aby v této situaci mohli využít maximum svého času na pomoc svým rodinám, kamarádům a známým. Podle potřeby tedy pomáhají například v centrech pro ženy s dětmi a na dalších místech, je pomoc potřeba. 

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí