120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Trenýrkárna.cz na dobročinné akci Klose Cup

Uveřejněno: 13.08.2021 15:26:02
Kategorie: SPOLEČNOST

V sobotu 24. 7. se v Kostomlatech nad Labem konal další ročník charitativní akce Klose Cup, na které nechyběl ani tým Trenýrkárny. Kromě sportovních výkonů jsme turnaj na Nymbursku podpořili i našimi trenkami Styx. Hned několik balení jsme věnovali jako cenu pro vítěze a také do doprovodné soutěže.

Klose Cup byl založen jako vzpomínka na zesnulého kamaráda jednoho z organizátorů akce a letos se konal už poosmé. Výtěžek z turnaje je přitom pokaždé věnován potřebným, tentokrát částka putovala na pomoc dvou nemocným dětem – Tobíkovi a Mie.

A jak to vlastně probíhá? Během celého dne hrají družstva po třech fotbalová utkání na malé brány. Zajímavostí je, že jde o součást tzv. Ligy na boso, všichni jsou tedy bez bot. Tentokrát se Klose Cupu zúčastnilo celých 40 týmů a nechyběli ani slavné osobnosti, například známý milovník fotbalu Jakub Kohák se svým družstvem. Ten patří k pravidelným účastníkům a akci podporuje i na svých sociálních sítích. My jsme skončili patnáctí, což považujeme v takové konkurenci za velký úspěch, ale hlavně šlo o to si užít den plný zábavy a udělat něco pro dobrou věc.

Večer pak proběhlo slavnostní vyhlášení a vystoupily oblíbené české kapely jako Atmo music, Jakub Děkan nebo Eddie Stoilow. A nakonec celá akce vyvrcholila afterparty s velkolepým ohňostrojem.

Jsme velice rádi, že jsme se mohli být součástí Klose Cupu i my a už teď se těšíme na další ročník.

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 937 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí