120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

UNIKÁTNÍ DIÁŘE DEAFMESSANGER VÁS JEDNODUŠE UCHVÁTÍ!

Uveřejněno: 14.11.2017 14:50:47
Kategorie: TIPY

Blíží se nový rok a to znamená jediné, je třeba si sehnat dokonalý diář na rok 2018. Pokud jste jako já, k diáři musíte mít vztah, a proto je velmi důležité, abyste našli ten ideální, který vám po dobu roku 2018 bude výborným společníkem. Nevíte si rady? Nevadí. Přináším seriál, který vám představí nejzajímavější diáře na rok 2018.

Diář Deafmessanger

Na světě existuje mnoho diářů, např. denní, týdenní, motivační apod. Proto musíte dopředu promyslet, jaký diář se hodí právě k vám.

UNIKÁTNÍ DIÁŘ DEAFMESSANGER 2018

Diář Deafmessanger pro rok 2018

V dalším díle seriálu o diářích na rok 2018 se konečně dostáváme k mým favoritům, a sice k diářům společnosti Deafmessanger. Již první pohled napoví, že se nejedná o klasický počin, což je vlastně i hlavní filozofií tvůrce diářů jménem Kučin alias Deafmessanger. “Je úžasný pocit vyrábět unikátní produkty, které ostatní lidé rádi dostávají nebo dávají jiným.“ Já osobně potřebuji diář cítit, musí mi dávat smysl, pocit, že ho budu chtít vídat po celý rok, proto jsem si detailně prohlédl všechny diáře a nejvíce mě oslovil Handsheart, který vlastním. Myslím, že každý člověk z diářů cítí jiné poselství a právě tím jsou diáře mimo jiné speciální. Dnes jsem však na stránkách zaregistroval diář Cat a tak jsem si stoprocentně jisty, který diář pro rok 2018 zvolím. Však víte, kočičí člověk. Dalším pozitivem těchto sympatických plánovačů je rozhodně vzhled. Jsou to diáře, které se nemusíte stydět vytáhnout na veřejnosti, ba naopak se jimi chcete chlubit. Jsou velmi elegantní, melancholické, obsahují nádech minulosti, nutí vás se zamyslet a barevné spektrum nemá chybu. Jakoby jste nevlastnili pouze diář, ale opravdové umělecké dílo, zkrátka fascinující. Všechny deníky jsou tištěny ofsetem v grafické úpravě Martina Hůly z Carton Clan a jsou kompletně z recyklovaného papíru. Stoprocentně oceníte kapsu (vysekanou ze starých časopisů) na vnitřní straně obálky, kam můžete vkládat cokoliv vás napadne. Oči se vám rozzáří díky archu nálepek, jež například poslouží k označení významných dnů v roce či také můžete použít samolepky pro označení oblíbených kaváren, filmů, adres, citátů apod. Na konci diáře jsou připravena políčka, kam je můžete nalepit. Při prolistování diáře objevíte náhodně vložené stránky ze starých časopisů, fotky, noviny a mapy. K dispozici je také tužka, která je k deskám přichycena gumičkou (klidně ji můžete vyměnit za propisku).

Diář Deafmessanger

A nyní trocha historie! Když se vám diář Deafmessanger dostane do rukou, přemýšlíte o autorovi a jeho historii, jelikož takto náramná díla nevznikají při sledování Výměny manželek (chápete můj point?). Když jsem si dělal průzkum, zjistil jsem, že Kučin alias Deafmessanger má evidentně vztah k mnohdy starším věcem, které by obyčejný člověk vyhodil, jako například staré noviny, pohlednice, karty a cokoliv, co se dá užitečně použít. Značku založil v roce 2005. Časem se diáře dostaly do prodeje v pražských obchodech a díky velkému zájmu se diářům začal věnovat naplno. Rozšířil sortiment a vyvezl produkty i mimo českou zem (Berlín, Londýn a Kodaň). V roce 2011 se ke Kučinovi přidal Vitakr a o rok později Luise. V dnešní době se výrobky Deafmessanger prodávají ve více než 50 obchodech po celém světě. Za zmínku rozhodně stojí, že firma spolupracuje s chráněnou dílnou Fokus, kde pracují lidé s duševním onemocněním, kteří jen těžko hledají uplatnění na trhu práce.

Diář Deafmessanger pro rok 2018

Diář hodnotím stoprocentně kladně, jelikož jak už jsem naznačil, jedná se o umělecké dílo, které vám krásně zpříjemní celý rok. Nemám popravdě co vytknout. Od vzhledu, přes skrytý smysl, historii autora, barevné spektrum po tužku, prostě bomba. Určitě doporučuji navštívit stránky https://www.deafmessanger.com, protože pevně věřím, že každý z vás nalezne ideální diář pro rok 2018. 

  

A co vy? Už máte diář pro rok 2018? Dejte mi vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

deafmessanger

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (8)

Merlin


02.09.2019 07:52:30

Můj vkus to není ale jsou hezké.

Joe S.


15.03.2019 20:34:25

Uchvátila mě naprosto.

Leona Sidská


13.02.2019 13:32:57

ouuuuuuuuuu úplně zírám jaké jsou krásné diáře.

Michal


21.01.2019 19:07:12

Diáře super.

Martin Cint


26.10.2018 10:21:46

Jeden takový mám doma, super.

Krásný diář.


21.09.2018 15:59:13

Tohle se povedlo. Hezký příběh.

Perfektní


20.09.2018 21:05:35

Nádherný diář

Díky za tipy


18.07.2018 20:47:54

Pro rok 201+ sháním diář a tento vypadá excelentně.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí