120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Vyjádření společnosti ohledně LUKÁŠE VÁCLAVÍKA

Uveřejněno: 12.06.2020 13:29:27
Kategorie: SPOLEČNOST

Společnost DaniDarx, s.r.o., provozující mj. e-shop Trenýrkarna.cz tímto sděluje všem na věci případně zainteresovaným, že pan Lukáš Václavík (narozen r. 1989) není a ani nikdy v minulosti nebyl zaměstnancem naší společnosti, a již vůbec pak není a nikdy nebyl členem jejího vedení nebo dokonce jejím statutárním orgánem. Mezi společností DaniDarx, s.r.o., a p. Václavíkem není a nikdy nebyl ani jakýkoliv jiný (smluvní) vztah či jakákoliv jiná forma spolupráce.

Veškeré informace o možném propojení pana Václavíka se spol. DaniDarx, s.r.o., respektive e-shopu Trenýrkárna.cz, popř. jinými projekty společnosti, jsou tudíž nepravdivé a lživé.

Vedení společnosti v tuto chvíli připravuje konkrétní právní kroky v této věci.

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí