120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

ZÁZRAK JMÉNEM BEZEŠVÉ SPODNÍ PRÁDLO

Uveřejněno: 16.02.2020 14:23:23
Kategorie: MÓDA , TIPY

Zázrak jménem bezešvé spodní prádlo nabývá na popularitě a není se čemu divit. Přináší v první řadě příjemný pocit při nošení. Nikde netlačí a nezařezává se. Jeho největší výhodou je bezesporu „neviditelnost“, protože jak už jeho název napovídá, neobsahuje žádné švy. Díky tomu se můžete spolehnout, že se vám pod přiléhavým oblečením nebudou nevzhledně rýsovat nepříjemné linie. Zatímco klasické spodní prádlo dokáže shodit celkový dojem z oblečení, bezešvé prádlo můžete nosit pod cokoliv.

Vše o bezešvém spodním prádle. Jeho výhody, technologie výroby a proč ho vlastně zvolit.

TECHNOLOGIE BEZEŠVÉHO PRÁDLA

Mezi technologie používané u bezešvého prádla patří svařování, lepení a welding.

  • Ultrasonic – jedna z možností, jak spojit bezešvé díly + jednotlivých částic produktů. Jedná se o časově i cenově náročnější technologii, která je však designově a funkčně precizní. Tato technologie je používána na různé druhy kalhotek, tanga, boxerky apod.
  • Welding (neboli svařování) – používá se od roku 2000. Welding znamená v překladu slepení dvou stejných nebo rozdílných látek za pomocí pojícího materiálu. Nezastupitelná technologie spojování/lepení jednotlivých dílů v oděvním průmyslu. Právě tato technologie posunula design a funkčnost oblečení pravděpodobně nejdál a bezešvé podprsenky vás tak nikde neškrábou, netlačí a navíc se nerýsují pod oblečením. Díky weldingu jsou totiž švy zcela ploché. Zajímavostí je, že většina továren má své metody, jak tuto techniku používat, proto jsou jejich weldovací místnosti pro veřejnost nedostupné. Používá se na lepení v délce, kapsy, krycí a pojící fleky apod.

    

PROČ ZVOLIT BEZEŠVÉ PRÁDLO

Hlavní důvod je zcela prostý, a sice pohodlí. Právě u něj by to mělo nejen začínat, ale také končit. Bezešvé prádlo dokonale přilne ke kůži, díky čemuž nikde netlačí, neřeže a nezanechá otisky. Je totiž vyrobeno z jemného elastického mikrovlákna, které se dokonale přizpůsobí tělu. Na rozdíl od klasického prádla nevytváří na zádech umělé faldy. Spousta lidí oceňuje další pozitiva, jako např. pohodlí, pocit bezpečí, svobody, volnost v pohybu, ale také absenci otisků, škrábání apod. Zaručuje prodyšnost, vysoký komfort a suchou pokožku, protože dokonale odvádí pot od těla. Nemusí se žehlit a rychle schne. Bezešvé spodní prádlo vám pomůže docílit dokonalou siluetu. Dnešní trh nabízí opravdu bohatý výběr, takže naleznete bezešvou verzi skoro každého druhu oblečení.

GINA/GINO

Společnost Milpex s.r.o. byla založená v Hradci Králové v roce 1993. Z malé firmy se stal jeden z největších výrobců a prodejců spodního prádla v České republice. Není tajemstvím, že se zmíněné produkty pro řadu zákaznic i zákazníků staly synonymem pro kvalitní a pohodlné spodní prádlo. Na začátku nového tisíciletí společnost zařadila tehdy horkou novinku – bezešvé spodní prádlo, což se ukázalo být skvělým krokem, jelikož dnes se tento druh prádla drží v horních příčkách prodeje. Gina splňuje všechny požadavky, které ke spodnímu prádlu patří. Je pohodlné, elastické, perfektně sedí. Je vhodné nejen pro každodenní nošení, ale můžete si v něm i zasportovat. Společnost je vychvalována ze všech stran, protože se u bezešvého prádla nespokojila se základním materiálem, můžete tedy očekávat i microbavlnu, modal s Aloe Vera a bambusové vlákno. Zkrátka kvalita, kterou musíte vyzkoušet.

Naši zákazníci často tvrdí, že jakmile vyzkoušíte bezešvé spodní prádlo, již nechcete jiné. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní kůži, přejděte do kategorie – BEZEŠVÉ SPODNÍ PRÁDLO.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (10)

Simona Procházková


12.05.2022 14:37:12

Bezešvé prádlo mám úplně nejraději a hledám další nové kousky do svéto prádlového šatníku. Často bohužel narážím u popisu "bezešvé prádlo" na švy, které ve skutečnosti obsahuje. Pokud to má být skutečně bezešvé, neměly by obsahovat přece vůbec žádné švy, ne? Takové skutečně bezešvé prádlo existuje, ale u nás není dostupné a to je škoda. Bývá označeno jako wholegarment prádlo tj. v překladu "Vyrobeno bez přerušení- jednokusově". Stačí trochu zapátrat na internetu.

Ivan Řidský


30.04.2020 00:09:16

Spodní prádlo bezešvé no skvělý vynález ale taky to má své mouchy.

Zora Trnká


29.04.2020 23:19:55

Parádička klobouk dolů dobrý tah.

Božena Němcová


29.04.2020 22:38:27

Pěkné bezešve ale normální je lepší.

Johana


29.04.2020 18:13:46

Je to dobré ale taky má svoje mouchy.

Rosta Novák


28.04.2020 20:44:43

Pecka na trhu.

ivča


28.04.2020 17:23:07

Zázrak

Leninka Hájkovic


27.04.2020 20:39:46

Naprosto skvěly nápad.

Judita Kostková


09.03.2020 23:55:20

pěkné tipy jsem dostala, vůbec jsem tohle nevěděla,

Kristýna Žídková


06.03.2020 21:23:43

bezešvé spodní prádlo nosím často, nemůžu si stěžovat

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí