120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

ZNAČKA THINX OPĚT ŠOKUJE! VYPUSTILA DO SVĚTA REKLAMU, VE KTERÉ MAJÍ MUŽI MENSTRUACI

Uveřejněno: 19.12.2019 17:58:27
Kategorie: MÓDA , SPOLEČNOST

Značka Thinx opět šokuje. Tentokrát do světa vypustila reklamu, ve které muži menstruují. Kontroverzní kampaň se samozřejmě neobešla bez návalu kritiky. Čtěte dále.

muzi a menstruace, menstruuji muzi, thinx menstruace, znacka thinx, sokujici reklama, skandal thinx, thing, spodni pradlo menstruace, menstruační spodní prádlo

Thinx představuje reklamu, v níž existuje celkem nevšední svět. Muži a dospívající chlapci tam totiž dostávají periodu. V úvodní scéně se chlapec svěří svému otci: „Myslím, že jsem to dostal.“ Následně vidíme také muže s prostěradlem od krve, pána, který kontroluje zadní část kalhot v koupelnovém zrcátku v domnění, že mu začala menstruace a nakonec dospívajícího kluka, jehož vložky právě vypadly ze školní skříňky. Zkrátka situace, jež každý den zažívají ženy a dívky. Pravděpodobně nemusíme dodávat, že Amerika tuto reklamu nepřijala zrovna s nadšením. Sociální sítě skýtají nespočet negativních komentářů, ale pravda je taková, že není nic špatného na tom, připomenout mužům, jaké to je být ženou. Značka Thinx se zaměřuje na multifunkční kalhotky, kterými lze nahradit vložky, tampóny apod. Co si o tom myslíte?

Líbí se vám nová reklama značky Thinx? Používali byste multifunkční kalhotky namísto tampónů či vložek? Dejte nám vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

Thinx

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (5)

Nespokojenost


28.04.2020 18:18:43

To si děláte srandu ne. To fakt je uhozený.

Emil Koutný


27.04.2020 22:00:03

To už je moc ne?.

Matouš Košner


14.03.2020 16:03:27

to snad nemůžou myslet vážně :-D

Tomáš Jirka


23.01.2020 01:08:44

To jako vážně ? :D

Jonáš Malý


12.01.2020 13:05:44

Já někdy budu mít z reklam taky asi menstruaci... :-D

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí