120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
98 % zákazníků doporučuje obchod

Vyhledat na blogu

Podkategorie

ZNAČKA THINX OPĚT ŠOKUJE! VYPUSTILA DO SVĚTA REKLAMU, VE KTERÉ MAJÍ MUŽI MENSTRUACI

Uveřejněno: 2019-12-19 17:58:27
Kategorie: MÓDA , SPOLEČNOST

Značka Thinx opět šokuje. Tentokrát do světa vypustila reklamu, ve které muži menstruují. Kontroverzní kampaň se samozřejmě neobešla bez návalu kritiky. Čtěte dále.

muzi a menstruace, menstruuji muzi, thinx menstruace, znacka thinx, sokujici reklama, skandal thinx, thing, spodni pradlo menstruace, menstruační spodní prádlo

Thinx představuje reklamu, v níž existuje celkem nevšední svět. Muži a dospívající chlapci tam totiž dostávají periodu. V úvodní scéně se chlapec svěří svému otci: „Myslím, že jsem to dostal.“ Následně vidíme také muže s prostěradlem od krve, pána, který kontroluje zadní část kalhot v koupelnovém zrcátku v domnění, že mu začala menstruace a nakonec dospívajícího kluka, jehož vložky právě vypadly ze školní skříňky. Zkrátka situace, jež každý den zažívají ženy a dívky. Pravděpodobně nemusíme dodávat, že Amerika tuto reklamu nepřijala zrovna s nadšením. Sociální sítě skýtají nespočet negativních komentářů, ale pravda je taková, že není nic špatného na tom, připomenout mužům, jaké to je být ženou. Značka Thinx se zaměřuje na multifunkční kalhotky, kterými lze nahradit vložky, tampóny apod. Co si o tom myslíte?

Líbí se vám nová reklama značky Thinx? Používali byste multifunkční kalhotky namísto tampónů či vložek? Dejte nám vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

Thinx

Související produkty

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (2)

Tomáš Jirka


2020-01-23 01:08:44

To jako vážně ? :D

Jonáš Malý


2020-01-12 13:05:44

Já někdy budu mít z reklam taky asi menstruaci... :-D

Přidat komentář