120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej!
Jarní výprodej!
Zvýhodněná balení

Muz Roku

Naše spolupráce s soutěží Muž Roku začala před několika lety a od té doby jsme se stali nejen lídři na trhu s pánským spodním prádlem, ale také jsme se stali nedílnou součástí této soutěže.

Historie a Význam

Naše spolupráce s Mužem Roku začala v roce 2015 a od té doby jsme měli tu čest podpořit mnoho úžasných ročníků této soutěže. Jako největší prodejce pánského spodního prádla v České republice jsme pyšní na to, že jsme mohli být součástí cesty mnoha úspěšných mužů, kteří nejen reprezentují skvělý vzhled, ale také charakter, vůdčí schopnosti a společenskou odpovědnost.

Přínos pro Muže

Naše spodní prádlo je navržené tak, aby odpovídalo potřebám moderního muže. Snažíme se kombinovat komfort, funkčnost a styl do jednoho produktu, který posiluje sebevědomí každého, kdo ho nosí. A to je přesně to, co soutěž Muž Roku oceňuje. Mnoho finalistů a vítězů soutěže Muž Roku nosilo naše produkty během soutěže, což nás naplňuje hrdostí a uspokojením.

Co Přináší Budoucnost?

Spolupráce s soutěží Muž Roku přináší naší značce neuvěřitelnou radost a jsme hrdí na to, že jsme součástí této prestižní události. Naše spolupráce nám umožňuje inspirativně působit na muže po celé České republice, aby se cítili sebevědomě a vkusně.


Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na další skvělá léta spolupráce s soutěží Muž Roku!


A co oblékají soutěžící z Muže Roku najdeš ZDE!100% hodnocení
6 975 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí