| Rychlost doručení: | pozítří 14.4. u Vás |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe |
Nový produkt
10 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PUMA - ŽENY | |
| PODPRSENKY | |
| VELIKOST | OBVOD HRUDNÍKU (CM) |
|---|---|
| XS | 62-67 |
| S | 68-74 |
| M | 75-80 |
| L | 81-86 |
| XL | 87-93 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 934 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 85 % polyamid, 15 % elastan |
| Výztuž | ne |
| Kostice | ne |
| Zapínání | ne |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Germany, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245629652 |
Ať už vyrážíš na lekci jógy, do fitka nebo si dáváš do těla při běhu, tahle sportovní podprsenka Puma ti nabídne všechno, co potřebuješ: komfort, oporu i volnost pohybu. Díky sportovnímu střihu s křížením na zádech a pružnému materiálu ti perfektně sedne a nebude tě nikde omezovat.
Podprsenka Puma je vyrobena z technického úpletu v kombinaci polyamidu a elastanu. Tento lehký, odolný a rychleschnoucí materiál dobře odvádí pot a drží tvar i při častém používání. Podprsenka je příjemně pružná, takže perfektně přilne k tělu a přizpůsobí se tvým křivkám. Materiál je příjemný na dotek, prodyšný a ideální pro sportovní aktivity různé intenzity.
Překřížení ramínek na zádech dodává podprsence nejen stylový vzhled, ale zároveň zajišťuje rovnoměrné rozložení zátěže a stabilitu během cvičení. Bezešvá konstrukce v oblasti výztuh a kostic ti přinese pohodlí bez otlaků. Spodní elastický pás s decentním logem Puma zajišťuje, že podprsenka drží na svém místě i při větším pohybu.
Značka Puma je známá po celém světě především pro své oblečení a spodní prádlo, které nosí známí sportovci. Ponožky, trička, podprsenky nebo boxerky Puma si ale můžeš vzít nejen do tělocvičny, ale pro všechny příležitosti, ostudu ti neudělají na výletě ani v práci. Ať už si vybereš jakýkoliv kousek, můžeš se těšit na příjemný materiál a precizní střih, který ti jednoduše padne.
Aby podprsenka dlouho vydržela ve skvělém stavu, doporučujeme držet se následujících pokynů k údržbě.
Tip: Tvoje oblíbené spodní prádlo si zaslouží jemné zacházení. A protože chceme, aby ti dlouho vydrželo, nabízíme také spoustu doplňků pro praní, které se postarají o perfektní čistotu i ochranu materiálu.
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 85 % polyamid, 15 % elastan |
| Výztuž | ne |
| Kostice | ne |
| Zapínání | ne |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Germany, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245629652 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny