| Rychlost doručení: | zítra 14.4. u Vás |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | |
| KRAŤASY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| S | 80-90 |
| M | 90-100 |
| L | 100-110 |
| XL | 110-120 |
|
499 Kč
99 Kč
79 Kč
s kódem: EXTRA
|
| Ušetříte 400 Kč |
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 79 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008209811 |
Pánské kraťasy Styx vyrobené ze 100% bavlny prostě musíte mít. Jsou navrženy tak, aby byly pro nositele velmi pohodlné. Pohodlí vám zajistí perfektní střih a dvě praktické kapsy využijete třeba na drobný na pivko. Kraťasy nejvíce ocení pánové, kteří nosí volné trenky, ale samozřejmě je můžete kombinovat i s boxerkama. Styx dbá na to, aby všechny produkty splňovaly vysoké nároky na kvalitu, proto vše vyrábí v České republice.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008209811 |
169 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Menší velikost
Doporučuji objednat o velikost větší než máte. Objednal jsem L, ale je to spíše M, když srovnám s jinými značkami. Jinak barva odpovídá. Materiál je příjemný.
Česká Republika
Menší, než se uvádí
Se Styx mám jen super zkušenosti, ale tady popis trochu klamal. Dle tabulky bych mohl mít ještě o číslo menší, ale i tyto mi byli malé. Psalo se, že jsou volnější, což byl také důvod, proč jsem je bral. Přišlo mi, že střih je klasický, ne volnější. Materiál a pohodlnost nemohu hodnotit. Za mne by stačilo udělat jinak tabulku velikostí a přidat větší kusy.
Česká Republika
Pánské kraťasy Styx maskáč (O558)
Velikost neodpovídá tabulce, jsou menší, pas je pevný, není v něm guma jak je uvedeno, pouze šňůrka na stažení. Za mě zklámání s tímto produktem.
Česká Republika
senza
jsem vojak, takze senza
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny