| Rychlost doručení: | v úterý 19.5. u Vás |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe |
Nový produkt
512 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| DÁMSKÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY | |
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 439 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | merino vlna |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
Pohodlné menstruační kalhotky značky Pietro Filipi jsou vhodné pro denní nošení při středně silné menstruaci. Prodyšnost a pocit sucha tu mají na starosti prvotřídní přírodní materiály – bambusová viskóza a merino vlna – a svou práci odvádějí opravdu skvěle!
Pietro Filipi menstruační kalhotky klasického střihu navazují na pověstnou stylovost a kvalitu této značky. Tyto absorpční kalhotky se vyznačují střední savostí a jsou vhodné na středně silnou a slabší menstruaci. Savý a nepropustný klín tvoří tři vrstvy ochrany. Merino vlna v dotykové vrstvě spolehlivě odvádí vlhkost od těla, navíc je to od přírody antibakteriální materiál.
Složení: Menstruační kalhotky Pietro Filipi jsou z bambusové viskózy. Vnitřní vrstva: 100% merino vlna; 100% polyester. Vnější vrstva: 95 % bambusová viskóza, 5 % elastan.
Značka Pietro Filipi je u nás dobře známá především díky kvalitnímu business oblečení s moderním nádechem. Teď si ale můžeš vyzkoušet i spodní prádlo Pietro Filipi, včetně toho menstruačního, které pokračuje v započatém trendu, takže se můžeš těšit na kvalitní materiály, precizní střih a prvotřídní design, který tě zaručeně bude bavit.
Pokud potřebuješ více informací o menstruačních kalhotkách, doporučujeme přečíst si náš článek na blogu: Jak si vybrat menstruační kalhotky?
Najdeš tam informace:
Tip: Když najdeš menstruační prádlo, které ti sedí a vyhovuje, zaslouží si tu nejlepší péči. Díky správnému zacházení ti bude spolehlivě sloužit opravdu dlouho. Rady, jak na to, najdeš v našem článku.
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | merino vlna |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
480 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Česká Republika
Menstruační kalhotky PF
Byla jsem hodně spokojena, ze všech MS kalhotek co doma mám jsou opravdu nejprodyšnější, měkoučký a pohodlný. Nikde mě neškrtí.
Česká Republika
Doporučuji!
Kalhotky jsou pohodlné a líbí se mi, že jsou udržitelné. Plní funkci a pomáhají mi žít víc ekologicky. Údržba je velmi jednoduchá. myslím, že je to super koncept a jsem ráda, že to dělá čím dál více firem v ČR.
Česká Republika
Menstruační kalhotky
S kalhotkami jsem byla velice spokojená, normálně nosím jiný střih, ale tento vyšší mi v kombinaci s elegantním stylem vůbec nevadil a naopak mi přišlo, že mi sluší. A co se týče kvality, také jsem byla mile překvapena. U jiných kalhotek už se mi stává, že po nějaké době necítím 100% suchost a to u PF se nestalo. Materiál opravdu skvělý!
Česká Republika
Doporučuji
Kalhotky jsou super, nejvíc se mi líbí materiál a vyšší pas :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny