| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
21 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| DÁMSKÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY | |
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 427 Kč za kus (s kódem: EXTRA) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 279 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | merino vlna |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
Troje pohodlné menstruační kalhotky značky Pietro Filipi různých savostí jsou vhodné pro denní i noční nošení. Jistotu poskytnou ve slabších i silnějších dnech. Prodyšnost a pocit sucha tu mají na starosti prvotřídní přírodní materiály – bambusová viskóza a merino vlna – a svou práci odvádějí opravdu skvěle!
S tímhle triem menstruačních kalhotek budeš solidně vybavená na slabší i silnější menstruaci, na den i noc. Pokud chceš vyzkoušet absorpční kalhotky různých savostí, je tenhle vychytaný mix jasná volba.
Balení obsahuje:
Pietro Filipi menstruační kalhotky klasického střihu navazují na pověstnou stylovost a kvalitu této značky. Savý a nepropustný klín tvoří tři vrstvy ochrany. Merino vlna v dotykové vrstvě spolehlivě odvádí vlhkost od těla, navíc je to od přírody antibakteriální materiál.
Složení: Menstruační kalhotky Pietro Filipi jsou z bambusové viskózy. Vnitřní vrstva: 100% merino vlna; 100% polyester. Vnější vrstva: 95 % bambusová viskóza, 5 % elastan.
Spodní prádlo Pietro Filipi ti bude slušet
Značka Pietro Filipi je u nás dobře známá především díky kvalitnímu business oblečení s moderním nádechem. Teď si ale můžeš vyzkoušet i spodní prádlo Pietro Filipi, včetně toho menstruačního, které pokračuje v započatém trendu, takže se můžeš těšit na kvalitní materiály, precizní střih a prvotřídní design, který tě zaručeně bude bavit.
Pokud potřebuješ více informací o menstruačních kalhotkách, doporučujeme přečíst si náš článek na blogu: Jak si vybrat menstruační kalhotky?
Najdeš tam informace:
Tip: Když najdeš menstruační prádlo, které ti sedí a vyhovuje, zaslouží si tu nejlepší péči. Díky správnému zacházení ti bude spolehlivě sloužit opravdu dlouho. Rady, jak na to, najdeš v našem článku.
| Model/ka | měří 175 cm, váží 51 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 95 % viskóza (z bambusové celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | merino vlna |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
251 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Ms kalhotky 3x
parádní material,rychlost vyřízení
Česká Republika
Ms kalhotky
Jsem nadšená, kalhotky vydržely i po dobu velmi silné menstruace, neprotekly. Zároveň jsou na nošení pohodlné a oproti vložce lepší vzdušnost a komfort. Doporučuji
Česká Republika
Ms kalhotky
Jsem nadšená, kalhotky vydržely i po dobu velmi silné menstruace, neprotekly. Zároveň jsou na nošení pohodlné a oproti vložce lepší vzdušnost a komfort. Doporučuji
Česká Republika
Ms kalhotky
Jsem nadšená, kalhotky vydržely i po dobu velmi silné menstruace, neprotekly. Zároveň jsou na nošení pohodlné a oproti vložce lepší vzdušnost a komfort. Doporučuji
Česká Republika
Ms kalhotky
hezký, zatím spokojenost
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny