| Rychlost doručení: | zítra 15.5. u Vás |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. u Tebe | |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. u Tebe |
Nový produkt
262 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| NEDETO | |
| DÁMSKÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY | |
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 441 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlněný úplet |
| Dotyková vnitřní vrstva | bavlněný úplet |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
Pohodlné menstruační kalhotky české značky Nedeto jsou vhodné pro denní použití při středně silné menstruaci. Komfort při nošení zajišťují příjemné materiály – dotyková vrstva z antibakteriálního mikrovlákna a bavlněný úplet. S kalhotkami, na které je spolehnutí, může být menstruace nečekaně fajn. Stačí to jen zkusit!
Nedeto menstruační kalhotky patří své spolehlivosti a pohodlnému střihu mezi produkty, které si rychle oblíbíš. Střední savost z těchto kalhotek dělá ideální nepropustné prádlo pro normální menstruaci. Absorpční vložka je složená hned ze tří vrstev ochrany, nepropustí tekutinu, brání množení bakterií i vzniku zápachu, ale zároveň je tenká a nenápadná.
Složení: Menstruační kalhotky Nedeto jsou z bavlněného úpletu. Vnitřní vrstva: 100% mikrovlákno; 100% polyester. Vnější vrstva: 95 % bavlna, 5 % elastan.
Značka Nedeto vznikla jako naše privátní značka, abychom ti mohli nabídnout špičkové české spodní prádlo, za které neutratíš celou výplatu. Dámské spodní prádlo – a to menstruační především – si zaslouží tu nejvyšší kvalitu, proto věnujeme pozornost výběru materiálů i propracovaným střihům.
Pokud potřebuješ více informací o menstruačních kalhotkách, doporučujeme přečíst si náš článek na blogu: Jak si vybrat menstruační kalhotky?
Najdeš tam informace:
Tip: Když najdeš menstruační prádlo, které ti sedí a vyhovuje, zaslouží si tu nejlepší péči. Díky správnému zacházení ti bude spolehlivě sloužit opravdu dlouho. Rady, jak na to, najdeš v našem článku.
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlněný úplet |
| Dotyková vnitřní vrstva | bavlněný úplet |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
259 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Nedeto menstruační kalhotky
za mě super
Česká Republika
Menstuační kalhotky
oceňuji, že jsou ms kalhotky v tělové barvě, příjemné na nošení
Česká Republika
MS kalhotky
super, vydrželi a sedí výborně
Slovensko
Nedostatek mírné
Velikost mi sedí.Dobře se hodí.Vydržely 4 hodiny v pohodě.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny