| Rychlost doručení: | pozítří 13.5. u Vás |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe |
Nový produkt
957 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| DÁMSKÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY | |
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 543 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 175 cm, váží 61 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Složení | 80 % nylon, 20 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | syntetické vlákno |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Miluješ vodu a plavání? Neomezuj se ani během svých dnů! Menstruační plavky ti poskytnou spolehlivou ochranu, ať už se chystáš do bazénu, na koupaliště nebo k moři. Díky inovativní technologii absorpční vrstvy se můžeš cítit pohodlně a bezpečně i při vodních hrátkách.
Plavky jsou vyrobené z funkčních umělých vláken, které jim dodávají potřebnou jemnost a pružnost, takže se snadno přizpůsobí tvému tělu, dobře sedí a zabrání protečení. Speciální voděodolná technologie brání pronikání vody do vnitřní vrstvy, což zajišťuje komfortní pocit i během plavání. Absorpční vrstva účinně zachytí menstruační tekutinu, takže se nemusíš bát nechtěných nehod.
Pohodlný střih s vyšším pasem ti poskytne maximální pocit bezpečí a skvěle zamaskuje i nafouknuté bříško. Zároveň plavky zůstávají moderní a elegantní. Skvěle sedí na těle, nikde netlačí a jsou k nerozeznání od běžných bikinových kalhotek. Pružná guma v pase se nikde nezařezává, takže plavky hezky zdůrazní tvou postavu, aniž by tě jakkoliv omezovaly v pohybu.
Dámské menstruační plavky jsou vhodné i pro silnější menstruaci a během prvních dní, můžeš je používat samostatně nebo v kombinaci s dalšími hygienickými pomůckami.
Oděvní značka Pietro Filipi má u nás velmi dobrý zvuk a dlouhou tradici. Je známá především pro své oblečení do práce i na volný čas, jehož společným jmenovatelem vždy byly moderní střihy a příjemné materiály, které s tebou zvládnou všechny výzvy. Svou novou kapitolu začala značka psát díky spolupráci s Trenýrkárna.cz a jako první se představila kolekce luxusního spodního prádla pro muže i ženy, kteří si potrpí na perfektní kvalitu.
Aby ti plavky sloužily co nejdéle, dodržuj následující doporučení:
Tip: Když najdeš menstruační prádlo, které ti sedí a vyhovuje, zaslouží si tu nejlepší péči. Díky správnému zacházení ti bude spolehlivě sloužit opravdu dlouho. Rady, jak na to, najdeš v našem článku.
| Model/ka | měří 175 cm, váží 61 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Složení | 80 % nylon, 20 % elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | syntetické vlákno |
| Barva dotykové vrstvy | černá |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační plavky pro normální menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Jednodílné dívčí menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny