| Rychlost doručení: | zítra 14.4. u Vás |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe |
Nový produkt
1143 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| PÁNSKÉ PYŽAMO | ||||
| VELIKOST | OBVOD HRUDNÍKU (CM) | DÉLKA RUKÁVU (CM) | OBVOD PASU (CM) | DÉLKA NOHAVIC (CM) |
|---|---|---|---|---|
| M | 100-115 | 67 | 75-90 | 107 |
| L | 105-120 | 68 | 80-100 | 107 |
| XL | 110-125 | 70 | 85-110 | 107 |
| XXL | 115-130 | 70 | 90-115 | 107 |
| 3XL | 120-135 | 71 | 95-120 | 107 |
| 4XL | 125-140 | 71 | 100-125 | 107 |
| 5XL | 130-155 | 72 | 105-130 | 107 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 749 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Modal |
| Složení | 48 % modal, 48 % bavlna, 4 % elastan |
| Délka rukávu | krátký |
| Délka nohavic | dlouhé |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473282392 |
Hledáš pyžamo, které ti dopřeje maximální pohodlí a zároveň bude stylové? Pánské modalové pyžamo Nedeto je přesně tím, co potřebuješ. Díky kombinaci jemných materiálů a propracovanému střihu ti zaručí ničím nerušený odpočinek nejen v noci, ale i při lenošení doma. Pyžamo je součástí naší privátní značky Nedeto, kterou jsme sami testovali – a garantujeme, že si ho zamiluješ.
Tkanina tohoto pyžama je tvořena modalem a bavlnou s příměsí elastanu. Modal je známý svou výjimečnou měkkostí a schopností odvádět vlhkost, což z něj dělá ideální materiál pro noční prádlo. Bavlna zajišťuje prodyšnost a přirozený pocit na pokožce, zatímco elastan dodává potřebnou pružnost, díky které se pyžamo dokonale přizpůsobí tvému tělu. Výsledkem je oblečení, které tě nebude nikde tlačit ani omezovat v pohybu.
Volnější střih zajišťuje, že se pyžamo přizpůsobí různým typům postav. Dlouhé nohavice ti poskytnou tepelný komfort, ať už spíš v chladnější místnosti nebo jen potřebuješ něco pohodlného na večerní relax u televize. Elastický pas u kalhot zajišťuje, že vše zůstane na svém místě bez škrcení nebo sklouzávání. Horní díl pyžama má krátký rukáv, který se hodí do každého počasí. Klasické barvy jsou univerzální a snadno kombinovatelné. Nadčasový a elegantní design s moderními detaily dodávají pyžamu čistý styl, který se hodí do každého počasí.
Za prádlo značky Nedeto dáme ruku do ohně, patří totiž k našim privátním značkám, a tak mu věnujeme maximální pozornost. Ať už si vybereš pyžamo, boxerky nebo ponožky, můžeš si být jistý, že dostaneš kvalitní prádlo pro každodenní nošení, které tě nebude stát celou výplatu. Pyžamo je vyrobené v Turecku.
Aby ti prádlo dlouho vydrželo, doporučujeme držet se následujících pokynů k údržbě.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Modal |
| Složení | 48 % modal, 48 % bavlna, 4 % elastan |
| Délka rukávu | krátký |
| Délka nohavic | dlouhé |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473282392 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny