| Rychlost doručení: | v úterý 19.5. u Vás |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| CHAMPION - MUŽI | |
| TRIKO | |
| VELIKOST | OBVOD HRUDNÍKU (CM) |
|---|---|
| S | 93-98 |
| M | 99-104 |
| L | 105-110 |
| XL | 111-116 |
|
749 Kč
637 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
✅ 319 Kč za kus (s kódem: SUPER) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 637 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| EAN | 3610861885905 |
Hledáte pohodlné triko z kvalitní 100% bavlny? Pak je toto triko Champion tou pravou volbou!
Triko je vyrobené ze 100% příjemné bavlny, je normálního střihu, má kulatý výstřih a je velice pohodlné na nošení. Nosit ho můžete, jak na ven, tak na doma.
Co se týká praní, doporučujeme ho prát maximálně na 40°C a sušit ho v sušičce na nízkou teplotu, jinak by se mohlo stát, že už nebude možné triko nosit. Více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| EAN | 3610861885905 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny