| Rychlost doručení: | zítra 12.5. u Vás |
| zítra 12.5. k vyzvednutí | |
| zítra 12.5. k vyzvednutí | |
| zítra 12.5. u Tebe | |
| zítra 12.5. k vyzvednutí | |
| zítra 12.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| BJORN BORG - MUŽI | ||
| TRIKO / MIKINA | ||
| VELIKOST | OBVOD HRUDNÍKU (CM) | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|---|
| XS | 87-92 | 74-79 |
| S | 93-98 | 80-85 |
| M | 99-104 | 86-91 |
| L | 105-110 | 92-97 |
| XL | 111-116 | 98-103 |
| XXL | 117-122 | 104-109 |
|
799 Kč
599 Kč
509 Kč
s kódem: SUPER
|
| Ušetříte 200 Kč |
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 509 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Funkční, Umělé vlákno |
| Složení | 90 % polyester, 10 % elastan |
| Délka rukávu | krátký |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Björn Borg Sweden AB, Frösundaviks Allé 1 16970 Solna, Sweden, nfo@bjornborg.com |
| EAN | 7321464484889 |
Hledáte pohodlné sportovní triko z kvalitního materiálu? Pak je toto triko Bjorn Borg tou pravou volbou!
Triko je vyrobené z příjemného materiálu, je volnějšího střihu a je velice pohodlné na nošení.
Více se dozvíte v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Funkční, Umělé vlákno |
| Složení | 90 % polyester, 10 % elastan |
| Délka rukávu | krátký |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Björn Borg Sweden AB, Frösundaviks Allé 1 16970 Solna, Sweden, nfo@bjornborg.com |
| EAN | 7321464484889 |
13 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
tričko Bjorn Borg
Je to má oblíbená značka spodního prádla. Opět nezklamala. Doporučuji.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny