| Rychlost doručení: | pozítří 14.4. u Vás |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| UMBRO - MUŽI | |
| BOXERKY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-80 |
| L | 81-85 |
| XL | 86-90 |
| XXL | 91-96 |
|
199 Kč
169 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 169 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Praní | žehlička, 30°C pračka |
| EAN | 8511008168019 |
Tyto boxerky s klasickým střihem a příjemným materiálem jsou velmi pohodlné. V pase mají širší gumu s nápisem, která perfektně kopíruje tvar těla. Cenová dostupnost a kvalita jsou dva výborné aspekty těchto boxerek, se kterými budete maximálně spokojeni.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Praní | žehlička, 30°C pračka |
| EAN | 8511008168019 |
279 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
sedí
Česká Republika
Kvalitní a příjemné.
Česká Republika
Super zpracování, manželovi sedli
Česká Republika
Umbro moc rád nosím
perfektní kvalitní boxerky
Česká Republika
krásná guma
dobrý materiál
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny