| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| CHAMPION - MUŽI | |
| TRENKY / SLIPY / BOXERKY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-109 |
| XXL | 110-119 |
|
849 Kč
722 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
✅ 241 Kč za kus (s kódem: SUPER) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 722 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| EAN | 3610861586017 |
Značka Champion se zabývá hlavně sportovním oblečením. Pánské boxerky však oceníte nejen při sportu, ale i při každodenním nošením. Charakteristické jsou širokou vytkávanou gumou s výrazným logem Champion. Delší nohavičky a příjemný materiál vám zajistí ten největší komfort.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| EAN | 3610861586017 |
466 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
boxerky 3 ks
kupovane ako darček, su pekne, myslim že uspeju :) cena ok
Česká Republika
Značka
Tuhle značku neznám, musím vyzkoušet
Česká Republika
Padnou jako ulitý
Jsem nadšený z kvality, moc děkuji
Česká Republika
Pohodlný
Chtěl jsem co nejpohodlnější a vyplatilo se.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny