| Rychlost doručení: | v úterý 19.5. u Vás |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
|
779 Kč
499 Kč
424 Kč
s kódem: SUPER
|
| Ušetříte 280 Kč |
|
|
✅ 212 Kč za kus (s kódem: SUPER) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 424 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| EAN | 8719029514963 |
Hledáte kvalitní, ale zároveň cenově dostupné boxerky? Pak jsou tyto pánské boxerky Scotch & Soda tou pravou volbou!
Boxerky Scotch & Soda jsou vyrobeny z příjemného materiálu, mají moderní střih, který perfektně padne na každodenní nošení. Horní část boxerek zdobí pohodlná guma, která nikde neškrtí. Za zmínku také stojí velmi příjemná cena a dva kusy v balení. Ať už v zimě, v létě, při sportu, či do obleku, v boxerkách Scotch & Soda se budete vždy cítit dobře.
Více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| EAN | 8719029514963 |
20 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
skvělý design
pohodlné, pěkné, moderní. naprostá spokojenost
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny