| Rychlost doručení: | pozítří 21.5. u Vás |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe |
Nový produkt
260 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| NEDETO - MUŽI | ||
| PÁNSKÉ BOXERKY/SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 156 Kč za kus (s kódem: REBEL) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 779 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473264145 |
Objev maximální pohodlí a styl s těmito pánskými boxerkami značky Nedeto v univerzální černé barvě. Jsou navrženy tak, aby ti zajistily pohodlí během celého dne, ať už jsi v práci, v posilovně nebo doma. Jejich minimalistický design a kvalitní zpracování jim dodávají nadčasový vzhled, který ocení každý moderní muž i jeho drahá polovička.
Boxerky Nedeto jsou vyrobeny z kvalitní směsi bavlny a elastanu. To zajišťuje, že jsou boxerky příjemné na dotek, prodyšné a zároveň dostatečně pružné, aby se dokonale přizpůsobily tvé postavě – i proto je nabízíme až do velikosti 5XL. Díky bavlně se boxerky postarají o tvé pohodlí po celý den, zatímco elastan zaručuje, že dobře drží na svém místě a neztratí tvar ani po opakovaném praní.
Tyto černé boxerky Nedeto mají jednoduchý, ale stylový design, který se perfektně hodí pro všechny moderní muže. Vytkávanou gumu v pase zdobí logo, což dodává boxerkám decentní a elegantní vzhled. Delší nohavičky poskytují větší oporu, což oceníš zejména při fyzických aktivitách. Boxerky jsou ideální jak pro sport, tak i pro běžné nošení.
Boxerky Nedeto u nás nosíme všichni, vyrobili jsme si je totiž sami. Nedeto je naše privátní značka, u které klademe důraz především na kvalitní materiály a bezchybné zpracování, aby si naši zákazníci mohli dopřát opravdu pohodlné a kvalitní spodní prádlo za skvělou cenu. Boxerky jsou vyrobeny v Turecku.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473264145 |
487 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
boxerky Nedeto
dnes dorazili a vypadají fajn
Česká Republika
boxerky
ok, výborný
Česká Republika
boxerky Nedeto
kvalitní, hezký, rychlé dodání
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny