| Rychlost doručení: | pozítří 13.5. u Vás |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe |
Nový produkt
103 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| CR7 - MUŽI | ||
| BOXERKY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-78 | 32,5 |
| M | 78-88 | 34 |
| L | 88-98 | 37 |
| XL | 98-108 | 39 |
| XXL | 108-118 | 41 |
✅ 283 Kč za kus (s kódem: SUPER) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 849 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| Výrobce | JBS Textile group, Bornholmsvej 1, 7400 Herning, Denmark, jbs@jbs.dk |
| EAN | 5701586294108 |
Pánské boxerky CR7 jsou dobrou volbou, pokud chcete pohodlné pánské spodní prádlo, které vypadá jedinečně.
Boxerky jsou vyrobeny z příjemného BIO bavlněného materiálu s elastanem. Mají vytkávanou gumu s nápisem CR7, která je příjemná, nikde neškrtí a nekouše. Tyto boxerky vám z vlastní zkušenosti můžeme jedině doporučit.
Co se praní týče - naše doporučení je prát maximálně na 40°C a sušit je v sušičce na nízkou teplotu, jinak se může stát, že už boxerky nebude možné nosit - více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| Výrobce | JBS Textile group, Bornholmsvej 1, 7400 Herning, Denmark, jbs@jbs.dk |
| EAN | 5701586294108 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny