| Rychlost doručení: | pozítří 13.5. u Vás |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe |
Nový produkt
45 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| O'NEILL - MUŽI | ||
| PLAVKY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 80-86 | 39 |
| M | 87-96 | 41 |
| L | 97-102 | 43 |
| XL | 103-108 | 45 |
| XXL | 109-114 | 47 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 977 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 50% recyklovaný polyamid, 50 % polyamid |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | O'Neill Clothing, Oosteinde 32, 2361 HE Warmond, Netherlands, support@oneill.com |
| EAN | 8720388697884 |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 50% recyklovaný polyamid, 50 % polyamid |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | O'Neill Clothing, Oosteinde 32, 2361 HE Warmond, Netherlands, support@oneill.com |
| EAN | 8720388697884 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny