| Rychlost doručení: | zítra 22.4. u Vás |
| zítra 22.4. k vyzvednutí | |
| zítra 22.4. k vyzvednutí | |
| zítra 22.4. u Tebe | |
| zítra 22.4. k vyzvednutí | |
| zítra 22.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VELIKOST | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
149 Kč
127 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 127 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 5 % elastan, 70 % bavlna, 25 % polypropylen |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281031168 |
Hledáte ponožky z příjemného bavlněného materiálu, který dobře odvádí vlhkost? Pak jsou ponožky české značky Voxx tou pravou volbou.
Ponožky jsou vyrobeny z příjemného bavlněného materiálu, mají polstrované chodidlo, vysokou prodyšnost nártu, volný neškrtící lem, antibakteriální ochranu ionty stříbra v materiálu silproX. Ponožky oceníte jak při práci, sportu, nebo také na běžné nošení doma. Z vlastní zkušenosti Vám tyto ponožky Voxx můžeme jedině doporučit.
Co se týká praní - perte ponožky maximálně na 40°C a nedávejte je do sušičky, jinak by se mohlo stát, že už ponožky nebude možné nosit. Více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 5 % elastan, 70 % bavlna, 25 % polypropylen |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281031168 |
258 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Pěkné, pohodlné ponožky, jen škoda, že nejsou tenčí. Pro mně spíš na jaro a podzim
Česká Republika
Super
Česká Republika
Pro:
pohodlné
Česká Republika
doporučuju
skvělá volba, koupím další
Česká Republika
černá klasika
pro mě naprostá klasika na trhu
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny