| Rychlost doručení: | pozítří 12.5. u Vás |
| pozítří 12.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 12.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 12.5. u Tebe | |
| pozítří 12.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 12.5. u Tebe |
Nový produkt
14 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VELIKOST | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 254 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Materiál | Funkční, Merino vlna |
|---|---|
| Složení | 45 % merino vlna, 45 % polypropylen, 5 % elastan, 5 % polyamid |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | C (od -20°C do + 5°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281037399 |
Nepodceň zimu! Funkční ponožky VoXX jsou ideální volbou pro každého, kdo chce mít nohy v suchu a teple – i při teplotách hluboko pod nulou. Díky prémiovým materiálům jako je merino vlna a vlákna silproX® s ionty stříbra poskytují výjimečné vlastnosti, které oceníš při sportu, túrách i při běžném nošení.
Zimní ponožky VoXX obsahují vysoký podíl merino vlny, která je skvěle reguluje teplotu, hřeje i ve vlhku a je přirozeně antibakteriální. Vlákna silproX® s ionty stříbra eliminují zápach a ještě posilují antibakteriální ochranu. O perfektní pružnost, odolnost a tvarovou stálost se postarají kvalitní umělá vlákna. Materiálové složení je navržené tak, aby zvládlo i extrémní podmínky – ideální pro teplotní rozmezí od -20 °C do +5 °C (teplotní třída C).
Ponožky VoXX jsou navržené především s důrazem na funkčnost. Froté úplet zajišťuje měkký došlap a lepší izolaci, zesílené polstrované chodidlo chrání před otlaky a opotřebením, zóny proti otlakům na nejvíce zatěžovaných místech. Jemný lem kolem kotníku dobře drží, ale neškrtí. Díky těmto prvkům jsou ponožky velmi pohodlné i při celodenním nošení a skvěle drží na noze bez sklouzávání.
Česká firma VoXX je specialista na ponožky, které jsou vyrobené z příjemných a funkčních materiálů, takže je budeš chtít nosit pořád. Ať už si vybereš vysoký nebo nízký střih, vždycky se na své ponožky můžeš naprosto spolehnout. Můžeš si je vzít do práce i na volný čas a vždycky se budeš cítit maximálně pohodlně. Díky preciznímu zpracování nadchnou ponožky VoXX i ty nejnáročnější zákazníky.
Aby ti ponožky dlouho vydržely ve skvělém stavu, doporučujeme držet se následujících pokynů k údržbě.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Materiál | Funkční, Merino vlna |
|---|---|
| Složení | 45 % merino vlna, 45 % polypropylen, 5 % elastan, 5 % polyamid |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | C (od -20°C do + 5°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281037399 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny