| Rychlost doručení: | zítra 14.4. u Vás |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe |
Nový produkt
35 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VELIKOST | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 99 Kč za pár (s kódem: SUPER) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 297 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 75 % bavlna, 10 % polypropylen, 10 % polyamid, 5 % elastan |
| Výška ponožek | kotníkové |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281107900 |
Dopřej si maximální pohodlí a styl s kotníkovými ponožkami VoXX. Ideální volba pro každodenní nošení, sportovní aktivity i teplé dny, když se chceš cítit prostě pohodlně. Tyto ponožky kombinují vysoký podíl bavlny, praktický střih a kvalitní českou výrobu.
Ponožky jsou vyrobeny ze směsi bavlny a umělých vláken, což jim zajišťuje měkkost, prodyšnost a pohodlí po celý den. Díky elastanu jsou ponožky VoXX pružné a dobře se přizpůsobí tvojí noze. Zároveň jsou dostatečně odolné, aby vydržely náročné aktivity i časté praní.
Kotníkový střih je ideální do nízké obuvi, jako jsou tenisky nebo letní boty. Univerzální barevnost potěší všechny milovníky klasiky a snadno ponožky sladíš s jakýmkoliv outfitem. Ponožky VoXX jsou ideální na každodenní nošení i pro náročné sportovní aktivity, kdy oceníš jejich pružnost a spolehlivé odvádění vlhkosti.
Aby ti tvoje nové oblíbené ponožky dlouho vydržely, doporučujeme dodržovat tyto tipy k údržbě.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 75 % bavlna, 10 % polypropylen, 10 % polyamid, 5 % elastan |
| Výška ponožek | kotníkové |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281107900 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny