| Rychlost doručení: | zítra 15.5. u Vás |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. u Tebe | |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| GINO - MUŽI | |||
| PÁNSKÉ SLIPY | |||
| VELIKOST | OZNAČENÍ | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|---|
| S | S/M | 68-74 | 32 |
| M | M/L | 75-81 | 35 |
| L | L/XL | 82-95 | 39 |
| XL | XL/XXL | 96-110 | 43 |
|
229 Kč
195 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 195 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 4 % elastan, 16 % polyamid, 80 % viskóza |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787194891 |
Bambusové slipy z pánské bambusové kolekce patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Velmi příjemný, flexibilní a vzdušný materiál společně s dobře padnoucí gumou řadí tyto slipy mezi bestsellery ve své kategorii. Za zmínku rozhodně stojí i jejich kvalita a velmi příjemná cena, kterou se snaží český výrobce dodržovat. Ať už v zimě, v létě, při sportu, či do obleku, v bambusových slipech Gino se budeš vždy cítit dobře. Baleny jsou v krabičce dle aktuální kolekce.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 4 % elastan, 16 % polyamid, 80 % viskóza |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787194891 |
304 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Pro:
Spolehlivost.
Česká Republika
Pánské slipy Gino bezešvé bambusové modré (50005)
Příjemný materiál, spkojenost.Velmi rychlé vařízení objednávky.
Česká Republika
doporučuji
slipy fakt nemusím ale tyhle jsou perfektní, trochu mi připomínají funkční prádlo a cejtím se v nich moc dobře - hlavně pod nějaký společenský kalhoty super...
Česká Republika
Pohodlné,slušivé...
Česká Republika
Kvalitní provedení, příjemně se nosí
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny