| Rychlost doručení: | pozítří 14.4. u Vás |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| REPRESENT - MUŽI | ||
| TRENKY / BOXERKY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 30 |
| M | 70-80 | 31,5 |
| L | 80-90 | 34 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-110 | 39 |
| 3XL | 110-120 | 41,5 |
|
379 Kč
303 Kč
s kódem: EXTRA
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 303 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| Výrobce | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Praha 4 , info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585280908 |
Trenýrky Represent - to je moderní a pohodlný střih, za kterým stojí česká značka Represent.
Trenýrky Represent jsou vyráběny ze 100% bavlny a střihově se řadí k těm sportovnějším, mají vytkávanou gumu a velmi pohodlný volný střih, který vás rozhodně nebude nikde škrtit. Jedná se o naprostou stálici české trenýrkové scény. Trenky jsou baleny dle aktuální kolekce Represent.
A jak je to s praním? V pračce to zvládnou i na 40°C, sušení v sušičce zvládnou na nízkou teplotu. Jinak se může stát, že už trenýrky nebude možné nosit - více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| Výrobce | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Praha 4 , info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585280908 |
162 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Pro:
Jsou krásný
Česká Republika
Pestrost barev
Krásný pestrý trenky, jsou originální
Česká Republika
Ok
Jsou ok
Česká Republika
Barvy
Líbí se mi pestrobarevné odstíny
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny