| Rychlost doručení: | pozítří 14.4. u Vás |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STILLO - MUŽI | |
| BOXERKY / TRENKY / SLIPY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| M | 84-89 |
| L | 90-97 |
| XL | 98-104 |
| XXL | 105-112 |
|
199 Kč
169 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 169 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | 100% bavlna |
| Praní | žehlička, 30°C pračka |
| EAN | 8590717424272 |
"Pohodlí především", tímto heslem se pravděpodobně řídila česká společnost Avax, která stojí za výrobou těchto pánských trenek. 100% bavlněný materiál je příjemně prodyšný a komfortní. Z vlastní zkušenosti můžeme tyto trenky doporučit, a to hlavně díky dobré ceně a prvotřídní kvalitě.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | 100% bavlna |
| Praní | žehlička, 30°C pračka |
| EAN | 8590717424272 |
108 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Velikost je menší tak o číslo, o dve
Materiál příjemný, ale bohužel míra v pase podle tabulky nesedí. Objednala jsem M a odpovídá spíš S.
Škoda, že nemáte velikosti pro každou značku zvlášť.
Česká Republika
Proti:
Někomu nemusí vypovovat přiléhavější střih.
Česká Republika
trenky Stillo
Paráda ;-)
Česká Republika
Vše podle představ.
Česká Republika
Špičkový Stillo
Výborný materiál, přesně dle mých představ.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny