| Rychlost doručení: | pozítří 15.4. u Vás |
| pozítří 15.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 15.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 15.4. u Tebe | |
| pozítří 15.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 15.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STILLO - MUŽI | |
| BOXERKY / TRENKY / SLIPY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| M | 84-89 |
| L | 90-97 |
| XL | 98-104 |
| XXL | 105-112 |
|
199 Kč
169 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 169 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | 100% bavlna |
| Praní | žehlička, 30°C pračka |
| EAN | 8590717424470 |
"Pohodlí především", tímto heslem se pravděpodobně řídila česká společnost Avax, která stojí za výrobou těchto pánských trenek. 100% bavlněný materiál je příjemně prodyšný a komfortní. Z vlastní zkušenosti můžeme tyto trenky doporučit, a to hlavně díky dobré ceně a prvotřídní kvalitě.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | 100% bavlna |
| Praní | žehlička, 30°C pračka |
| EAN | 8590717424470 |
168 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Spokojenost.
Česká Republika
velká spokojenost
Česká Republika
trenýrky
dobrá cena
Česká Republika
Pánské trenky Stillo vícebarevné
Dobrá cena, velmi rychlé doručení, lepší material
Česká Republika
Pánské trenky Stillo vícebarevné
Super
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny