| Rychlost doručení: | pozítří 19.5. u Vás |
| pozítří 19.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 19.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 19.5. u Tebe | |
| pozítří 19.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 19.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| GOSH - MUŽI | ||
| TRENKY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 75-84 | 31,5 |
| M | 85-94 | 36 |
| L | 95-104 | 37,5 |
| XL | 105-109 | 39,5 |
| XXL | 110-115 | 40,5 |
| 3XL | 116-121 | 43 |
|
299 Kč
249 Kč
199 Kč
s kódem: EXTRA
|
| Ušetříte 50 Kč |
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 199 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Praha, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008209187 |
Trenýrky, které mají šmrnc, to jsou trenky Gosh. Kvalitní bavlněné trenýrky od českého výrobce vyráběné s důrazem na kvalitu a pohodlí. Netradičně všitá vytkávaná guma uvnitř trenek, kterou můžete z části vidět i vně, je zajímavým prvkem.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Praha, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008209187 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny