| Rychlost doručení: | pozítří 21.5. u Vás |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe |
Nový produkt
13 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| TRENKY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 4 799 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008350759 |
Naše exkluzivní roční předplatné trenýrek Styx ti pořádně ulehčí život. A navíc dodá tvému šatníku styl díky výrazným barvám a vzorům, které naši zákazníci doslova milují. Stačí jedno kliknutí a můžeš se každý měsíc těšit na jeden stylový kousek, který ti doručíme až ke dveřím.
Spodní prádlo Styx patří k našim privátním značkám a na jejich designu i luxusním provedení si dáváme opravdu záležet. Trenky Styx mají volnější klasický střih, který je pohodlný pro každodenní nošení i povalování na gauči. Příjemný hebký materiál se skvěle nosí a klasická guma v pase nikde netlačí. Trenýrky Styx tě nadchnou moderním designem, výraznými vzory a zářivými barvami, takže se ti ráno bude vstávat o něco veseleji.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008350759 |
17 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Jak to funguje
Prosím můžete mi objasnit jak to funguje?? To mi 1x za měsíc přijdou trenýrky nebo jednorázové koupím 12 ks????? Nikde jsem nezjistil jak to funguje. Díky
Česká Republika
Pro:
Kvalitní materiál i střih , jsou hezké.
Česká Republika
zkusím
:-)))))
Česká Republika
zajímaví novinka
asi to taky zkusím
Česká Republika
fajn napad
:) juchu
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny