| Rychlost doručení: | v úterý 19.5. u Vás |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| GANT - MUŽI | |
| TRENKY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| S | 71-78 |
| M | 79-88 |
| L | 89-98 |
| XL | 99-109 |
| XXL | 110-118 |
|
1 299 Kč
1 039 Kč
s kódem: EXTRA
|
|
|
✅ 520 Kč za kus (s kódem: EXTRA) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 039 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| Výrobce | Gant AB, Frihamnsgatan 28, SE-115 56 Stockolm, info@gant.se |
| EAN | 7325706170509 |
Hledáte komfortní pánské spodní prádlo? Pak jsou tyto trenky GANT tou pravou volbou!
Pánské trenky GANT jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny. Trenky mají poklopec s knoflíčkem, v zadní části vloženy pátý díl, tudíž se vám nebudou nikde zařezávat. Trenky GANT jsou pro každého, kdo vyžaduje tu nejvyšší kvalitu bez kompromisů. Baleny jsou dle aktuální kolekce GANT.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ano |
| Výrobce | Gant AB, Frihamnsgatan 28, SE-115 56 Stockolm, info@gant.se |
| EAN | 7325706170509 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny