| Rychlost doručení: | pozítří 13.5. u Vás |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe | |
| pozítří 13.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 13.5. u Tebe |
Nový produkt
102 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| VOXX - MUŽI | ||
| TRENKY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| M | 74-79 | 36 |
| L | 80-85 | 38 |
| XL | 86-91 | 39 |
| XXL | 92-97 | 41 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 382 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281019517 |
Chcete skvěle vypadající trenky, které jsou navíc za příjemnou cenu? Pak Vám tyto trenky VoXX můžeme jedině doporučit!
Trenky VoXX jsou vyrobeny z měkkého materiálu, mají moderní střih, který perfektně padne na každodenní nošení. Horní část trenek zdobí pohodlná guma, která je příjemná, nikde se nezařezává a neškrtí. Za zmínku také stojí velmi příjemná cena. Ať už v zimě, v létě, při sportu, či do obleku, v bavlněných trenkách VoXX se budete vždy cítit dobře. Baleny jsou dle aktuální kolekce.
Více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281019517 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny