120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Christina Secret


Christina Secret má v nabídce pohodlná pyžama, která se vyrábí především z bavlny. Typ pyžama vybírejte podle ročního období. Zatímco v létě mohou ženy sáhnout po dámské noční košili, v zimě skvělou službu udělá dámské pyžamo s dlouhým rukávem. Pod značkou Christina Secret jsou k dostání dámská i chlapecká pyžama.


Při výběru pyžama jsou nejdůležitější kvalitní materiály


Aby se vám v noci pohodlně spalo, je potřeba sáhnout po kvalitních dámských, pánských i dětských pyžamech, ideálně z bavlny. Bavlna dokáže v létě skvěle odvádět pot a v zimě zahřeje. Nezáleží na tom, zda zvolíte kvalitní noční košile pro ženy, pyžama s krátkým rukávem nebo kalhotové pyžamo pro muže. Důležité je, aby bylo oblečení pohodlné. Vybírejte proto provedení bez zbytečných kapes, zdobení a knoflíků, které by vás během spánku mohly tlačit.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí