120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Fine Woman


Značka Fine Woman se zaměřuje na výrobu dámského spodního prádla. Pro výrobu používá nejkvalitnější materiály, které nedráždí pokožku. Nejčastěji se jedná o směs bavlny a dalších materiálů, které látce dodávají na pružnosti. Díky nim dámské kalhotky Fine Woman padnou ženám oblejších i útlejších křivek. Spodní prádlo můžete pořídit jednotlivě po kusech, ale také ve výhodných baleních.


Když hledáte pohodlné spodní prádlo pro ženy


Bavlněné kalhotky pro ženy vyrábí Fine Woman nejen v jednobarevném provedení, ale také s potisky a decentními vzory. Kdo si potrpí na rafinovanost, může sáhnout po kalhotkách zdobených jemnou krajkou. Značka Fine Woman se u žen těší oblibě nejen díky kvalitě provedení, ale také bohatou nabídkou velikostí. V jejich portfoliu najdete jak klasické, tak nadměrné velikosti kalhotek. K dispozici jsou v nejoblíbenějších střizích. Stačí si vybrat, zda dáte přednost klasickému provedení, nebo atraktivním tangům.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–6 z 6 položek
1–6 z 6 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí