120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo 69SLAM


Věděli jste, že značku 69SLAM založila na indonéském ostrově Bali parta surfařů? Už je nebavilo nosit nudné jednobarevné boxerky, a tak se rozhodli udělat revoluci ve spodním prádle. Kvalitní spodní prádlo 69SLAM je určeno pro všechny, kteří se nebojí extrémů. Vyrazte v barevných trenkách a kalhotkách skejtovat, surfovat nebo překonávat osobní hranice v motokrosu. Kdo se ve veselých trenkách a barevných kalhotkách bude cítit jako doma? Všichni, kteří nechtějí žít podle diktátu společnosti.


Rebelující spodní prádlo od 69SLAM


69SLAM je jednoduše oslavou života, umění, kreativity, designu a barev. Je nestydatě provokativní, má inspirovat k zábavě a vést ke zrodu nové generace rebelů. Kalhotky, boxerky, podprsenky a plavky značky 69SLAM vám umožní se svobodně vyjádřit a žít život naplno. Přijměte svoji individualitu a ukažte všem, že nuda ve vašem životě nemá místo.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 181 položek
na stránku
1–30 z 181 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí