Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Zachumlejte se do dámského župánku z bavlny a zpříjemněte si pondělní ráno, dlouhé víkendové dny nebo volný večer se sklenkou něčeho dobrého. Teplé župany s kapucí nebo šálovým límcem vás vezmou do své hřejivé náruče a už nepustí. Plánujete na večer něco speciálního? Oblékněte dámský svůdný župan Obsessive, který vás zahalí do saténu a krajek, ...

Zachumlejte se do dámského župánku z bavlny a zpříjemněte si pondělní ráno, dlouhé víkendové dny nebo volný večer se sklenkou něčeho dobrého. Teplé župany s kapucí nebo šálovým límcem vás vezmou do své hřejivé náruče a už nepustí. Plánujete na večer něco speciálního? Oblékněte dámský svůdný župan Obsessive, který vás zahalí do saténu a krajek, a sledujte, jak se vašemu partnerovi rozzáří oči!

Kvalitní spodní prádlo je základ

Někdo rád nosí župan na holé tělo, jiný nedá dopustit na kvalitní spodní prádlo a pyžamo. V čem nakonec ulehnete do postele, záleží jen na vašich osobních preferencích. V létě se vám bude příjemně usínat v saténové noční košilce nebo dlouhém tílku na spaní, zatímco během chladných zimních nocí oceníte dámské pyžamo z hřejivého flanelu nebo bavlny. V žádném případě by vás pyžamo nemělo škrtit, tlačit nebo se vyhrnovat. Čím jednodušší a volnější střih, tím klidnější a kvalitnější spánek.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 35 položek
na stránku
1–30 z 35 položek
100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí