120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej!
Jarní výprodej!
Zvýhodněná balení

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Filtr

Rádi bychom se také zapojili a nějakým způsobem dali zákazníkům možnost rozhodnout se podle svého, jestli chtějí pomoci k celkovému snížení používání obalových materiálů.

V této kategorii naleznete spodní prádlo, které máme od dodavatelů dodávané v krabicích, které jsou z recyklovaného papíru a zároveň je používáme stále dokola. Tedy zboží dosta...

Rádi bychom se také zapojili a nějakým způsobem dali zákazníkům možnost rozhodnout se podle svého, jestli chtějí pomoci k celkovému snížení používání obalových materiálů.

V této kategorii naleznete spodní prádlo, které máme od dodavatelů dodávané v krabicích, které jsou z recyklovaného papíru a zároveň je používáme stále dokola. Tedy zboží dostaneme, vyndáme z krabice, krabici schováme a při další dodávce si dodavatel opět krabice vezme zpět a tímto způsobem je používáme stále dokola. 

Navíc trenýrky STYX, které jsou šité přímo v České republice jsou dodávané také v těchto krabicích, které jsou používané stále dokola, abychom zredukovali obalový materiál, kterého je v dnešním světě stále více.

Pokud nám chcete pomoci - můžete si v této kategorii objednat spodní prádlo "BEZ OBALU" - co to přesně znamená?

Spodní prádlo nebude zabalené v žádném obalu - plastovém, plechovém, papírovém, atd., maximálně můžete na obalu najít "držák" díky kterému visí prádlo na našich stojanech, ale tento držák je z recyklovaného papíru - snažíme se tedy o co nejmenší počet obalů a obalového materiálu jako takového.

Je jen na Vás jakým způsobem si zboží objednáte, pokud si zboží objednáte jako osobní odběr na jednu z našich prodejen, pak můžeme zaručit, že zboží doručíme ve znovupoužitelné krabici, kterou si zase odvezeme do skladu a budeme ji používat dále. Na Vás tedy bude přímo na prodejně čekat Vaše zboží, které nebude v další krabici, případně tašce. Tedy nebude třeba využít další obal navíc, což preferujeme :).

Další možnost je samozřejmě klasická objednávka ať už na některé z našich odběrných míst, nebo přímo k vám domů, ale tam už nejsme schopni zásilku poslat úplně bez obalu, tedy je potřeba použít naši krabici z recyklovaného materiálu - ale i v tomto případě budeme myslet na co nejmenší množství obalového materiálu a pošleme Vám nejmenší krabici, kterou u nás najdeme :)

Máte ohledně této kategorie nějaký dotaz, připomínku nebo vás napadá, jakým způsobem ještě zlepšit naši službu, abychom se společně ještě více přiblížili k snížení počtu obalů?

Sem s tím - napište mi prosím na e-mail lukas@trenyrkarna.cz a pojďme se společně přiblížit k Zero Waste (minimalizace produkování odpadu).

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–11 z 11 položek
1–11 z 11 položek

100% hodnocení
6 975 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí