120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Rádi bychom se také zapojili a nějakým způsobem dali zákazníkům možnost rozhodnout se podle svého, jestli chtějí pomoci k celkovému snížení používání obalových materiálů.

V této kategorii naleznete spodní prádlo, které máme od dodavatelů dodávané v krabicích, které jsou z recyklovaného papíru a zároveň je používáme stále dokola. Tedy zboží dosta...

Rádi bychom se také zapojili a nějakým způsobem dali zákazníkům možnost rozhodnout se podle svého, jestli chtějí pomoci k celkovému snížení používání obalových materiálů.

V této kategorii naleznete spodní prádlo, které máme od dodavatelů dodávané v krabicích, které jsou z recyklovaného papíru a zároveň je používáme stále dokola. Tedy zboží dostaneme, vyndáme z krabice, krabici schováme a při další dodávce si dodavatel opět krabice vezme zpět a tímto způsobem je používáme stále dokola. 

Navíc trenýrky STYX, které jsou šité přímo v České republice jsou dodávané také v těchto krabicích, které jsou používané stále dokola, abychom zredukovali obalový materiál, kterého je v dnešním světě stále více.

Pokud nám chcete pomoci - můžete si v této kategorii objednat spodní prádlo "BEZ OBALU" - co to přesně znamená?

Spodní prádlo nebude zabalené v žádném obalu - plastovém, plechovém, papírovém, atd., maximálně můžete na obalu najít "držák" díky kterému visí prádlo na našich stojanech, ale tento držák je z recyklovaného papíru - snažíme se tedy o co nejmenší počet obalů a obalového materiálu jako takového.

Je jen na Vás jakým způsobem si zboží objednáte, pokud si zboží objednáte jako osobní odběr na jednu z našich prodejen, pak můžeme zaručit, že zboží doručíme ve znovupoužitelné krabici, kterou si zase odvezeme do skladu a budeme ji používat dále. Na Vás tedy bude přímo na prodejně čekat Vaše zboží, které nebude v další krabici, případně tašce. Tedy nebude třeba využít další obal navíc, což preferujeme :).

Další možnost je samozřejmě klasická objednávka ať už na některé z našich odběrných míst, nebo přímo k vám domů, ale tam už nejsme schopni zásilku poslat úplně bez obalu, tedy je potřeba použít naši krabici z recyklovaného materiálu - ale i v tomto případě budeme myslet na co nejmenší množství obalového materiálu a pošleme Vám nejmenší krabici, kterou u nás najdeme :)

Máte ohledně této kategorie nějaký dotaz, připomínku nebo vás napadá, jakým způsobem ještě zlepšit naši službu, abychom se společně ještě více přiblížili k snížení počtu obalů?

Sem s tím - napište mi prosím na e-mail lukas@trenyrkarna.cz a pojďme se společně přiblížit k Zero Waste (minimalizace produkování odpadu).

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 33 položek
na stránku
1–30 z 33 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí