120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo DIM


DIM je v současnosti synonymem kvalitního pánského i dámského spodního prádla. Ve svých počátcích se však značka zabývala především výrobou dámských punčoch, se kterými dobyla celosvětový trh. Značka vznikla ve Francii v roce 1953. Jejím zakladatelem byl Bernard Giberstein. DIM je zkratkou francouzského slova dimanche, což je v překladu neděle. Proč zrovna neděle? Protože právě tato společnost vyrobila dámské punčocháče, které se měly nosit pouze v neděli. V roce 1976 značka rozšířila svoji výrobu o dámské i pánské spodní prádlo z bavlny. K dostání jsou nejen dámské podprsenky a pánské boxerky. Portfolio značky je daleko bohatší.


Společnost DIM a její poslání dát mužům i ženám svobodu


Kvalitní spodní prádlo DIM má společného jmenovatele, kterým je svoboda. Muži i ženy by se ve výrobcích měli cítit maximálně pohodlně a svobodně. Pro dámy připravila značka DIM řadu dámských podprsenek včetně sportovních a kojících. Nechybí ani klasické dámské kalhotky a stahovací kalhotky, které tvarují postavu. Pánové mohou sáhnout po příjemných boxerkách, které jsou opatřeny širokou gumou. Boxerky skvěle sedí na těle a neomezují vás při pohybu. DIM nabízí také pánské a dámské ponožky v nízkém nebo klasickém provedení. K dostání jsou rychleschnoucí modely na sport i ponožky pro běžné nošení.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–27 z 27 položek
1–27 z 27 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí