120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Anais


Překvapte svého partnera nebo svoji partnerku novým erotickým zážitkem. Ve svůdném spodním prádle značka Anais probudíte u vašeho protějšku neodolatelnou touhu po celé vaší bytosti. V nabídce Anais najdete dámské sexy sety spodního prádla, ale také sexy pánské slipy nebo jocksy. Drážděte fantazii svého partnera tím nejsvůdnějším způsobem.


Erotické spodní prádlo podle nejnovějších módních trendů


Anais je polským výrobcem erotického spodního prádla pro muže i ženy. Na trhu je od roku 2003 a svou nabídkou představuje to nejnovější, co můžete na poli svůdného spodního prádla najít. Hlavním rysem značky je otevřenost novým trendům a profesionální přístup k požadavkům zákazníků. V nabídce Anais tedy najdete pánské slipy, boxerky, ale také jocksy v rafinovaných designech. U dámských kalhotek jsou na výběr klasické, ale také sofistikované střihy, které vyzývají k erotickým hrátkám. Pro výrobu společnost používá nejkvalitnější materiály, a to jak tuzemské, tak zahraniční. Svůdné spodní prádlo od Anais patří k luxusním kouskům, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí