120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

Napsali o nás

FORBES, 28. května 2021

Vytáhli z popela značku STYX, teď dělá Trenýrkárně třetinu stamilionového obratu

I na prodeji spodního prádla se v Česku dají vydělat miliony. A ještě líp se dá vydělávat na tom, když spodní prádlo vyrobíte a na vlastním e-shopu ho nabídnete zákazníkům. To ale v příběhu e-shopu Trenýrkána.cz předbíháme.

Madambusiness.cz, 29. duben 2021

Trenýrkárna.cz loni prodala přes 400 000 kusů spodního prádla, české značky tvořily již 50 % obratu

Specializovaný obchod se spodním prádlem Trenyrkarna.cz dosáhl loni několika milníků. V e-shopu a v kamenných prodejnách prodal přes 400 000 kusů spodního prádla a v tržbách pokořil hranici 100 miliónů Kč. Stále oblíbenější jsou také české značky, které se podílely na objemech prodejů z 50 %.
Seznamzpravy.cz, 8. srpen 2021

Všichni do trenek. Po úspěchu v Česku chce výrobce oblékat další Evropany

Největšímu e-shopu s pánským spodním prádlem v Česku se mimořádně dařilo. Utržil rekordních 100 milionů korun a poohlíží se po desítce dalších evropských trhů, kam by vyvážel nejen trenýrky jeho vlajkové značky Styx.


E15.cz, 1. září 2021

Češi nosí trenýrky, Američané slipy, říkají spolumajitelé Trenýrkárny a Styxu

Je to zhruba dva roky, co eshop Trenýrkárna.cz koupil značku spodního prádla Styx. Jak se podařilo značku nakopnout? A jaké střihy mezi muži aktuálně nejvíce letí? O tom v dalším díle E15 Castu mluvil Nikita Poljakov s Ruslanem Skopalem a Adamem Rožánkem, spolumajiteli značky Styx a obchodu Trenýrkárna.


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 361 recenzí

99% hodnocení
7 852 recenzí