Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Sháníte dětské spodní prádlo, které bude pohodlné, stylové a navíc ušité z kvalitních materiálů? Vsaďte na dětské trenýrky a boxerky od značky Styx, které se šijí v České republice a tvoří je 100% bavlna. Budete z nich nadšení nejen vy, ale i vaše ratolesti – veselé trenky pro děti jsou totiž nadmíru pohodlné, prodyšné a vhodné i pro citlivou p...

Sháníte dětské spodní prádlo, které bude pohodlné, stylové a navíc ušité z kvalitních materiálů? Vsaďte na dětské trenýrky a boxerky od značky Styx, které se šijí v České republice a tvoří je 100% bavlna. Budete z nich nadšení nejen vy, ale i vaše ratolesti – veselé trenky pro děti jsou totiž nadmíru pohodlné, prodyšné a vhodné i pro citlivou pokožku těch nejmenších. A aby bylo jasno – trenky Styx jsou vhodné pro kluky i holky!

Jak vybrat spodní prádlo pro děti?

Dětská pokožka je velmi náchylná k podráždění, proto dejte při výběru spodního prádla přednost přírodním materiálům. Prim hraje organická bavlna, velké oblibě se ale těší také dětské trenky z bambusových vláken, modalu nebo merino vlny. Abychom vám výběr usnadnili, děláme vše proto, abyste u nás v Trenýrkárně našli dostatečně širokou nabídku dívčího a chlapeckého spodní prádlo vyrobeného s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Důraz klademe na pohodlný střih, přírodní materiály a originální design, který osloví děti každého věku.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 189 položek
na stránku
1–30 z 189 položek