120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Mons Royale


Mons Royale je mladá značka, kterou v roce 2009 založili Hannah a Hamish Aclandovi. Oba žijí na Novém Zélandu a jejich spojujícím prvkem jsou High Country farmy. Jejich uvažování o spodním prádle a termoprádle Mons Royale formují hory, ve kterých žijí, ale také merino ovce. Při výrobě spodního prádla z merino vlny se zaměřují na udržitelnost a co nejmenší dopady na planetu.


Nejen boxerky a kalhotky z merino vlny


Značka Mons Royale má sportovní zaměření. Její zakladatelé věří, že lidé, kteří propadli akčním a dobrodružným sportům v přírodě, budou chtít chránit své životní prostředí. Proto pro výrobu používají přírodní materiály. Mons Royale vyrábí pánské boxerky i kalhotky včetně tang, ale také dámské sportovní podprsenky. V nabídce nechybí ani pánské a dámské ponožky. Merino vlna je přírodní materiál, který pochází z ovcí plemene merino. Díky přírodnímu původu jde o antialergickou látku, kterou mohou nosit i citlivější osoby. Velkou výhodou merino vlny je prodyšnost a perfektní termoregulační vlastnosti. Na rozdíl od jiných sportovních materiálů merino po absorbování potu nezapáchá.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 39 položek
na stránku
1–30 z 39 položek
1–30 z 39 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí