120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Výhodný čtvrtek
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Výhodný čtvrtek

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Dámská podprsenka vás bude provázet celým dnem, proto je nesmírně důležité, abyste se v ní cítila dobře. V Trenýrkárna.cz na vás čekají klasické podprsenky pro běžné denní nošení, krajkové a push-up podprsenky pro speciální příležitosti i sportovní podprsenky pro ženy, které žijí aktivním životem. Chcete, aby vám s podprsenkou ladily kalhotky ...

Dámská podprsenka vás bude provázet celým dnem, proto je nesmírně důležité, abyste se v ní cítila dobře. V Trenýrkárna.cz na vás čekají klasické podprsenky pro běžné denní nošení, krajkové a push-up podprsenky pro speciální příležitosti i sportovní podprsenky pro ženy, které žijí aktivním životem. Chcete, aby vám s podprsenkou ladily kalhotky nebo tanga? Pořiďte si kompletní set dámského sexy prádla, kterým potěšíte sebe i svého partnera. Naleznete u nás spoustu světově známých značek jako je například: Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel, Puma, Under Armour a mnoho dalších.

Podprsenka s kosticemi, nebo bez?

V šatníku téměř každé ženy bychom našli klasickou podprsenku s kosticemi, která ňadrům dodává potřebnou oporu a krásný tvar. Na druhou stranu mohou být pro některé ženy nepohodlné a příliš svazující. V takovém případě doporučujeme sáhnout po podprsence bez kostic, která se hodí zejména pro volné chvíle nebo sport (například v kombinaci s dámskými trenkami). Ňadrům ale neposkytne bůhvíjakou oporu, proto je vhodná spíše pro majitelky menšího poprsí. Pamatujte, že ať už se rozhodnete pro jakoukoliv podprsenku, hlavní je, abyste se v ní cítila dobře. 

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 301 položek
na stránku
1–30 z 301 položek

100% hodnocení
7 060 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí