Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Dámské trojúhelníkové podprsenky bez kostic sluší ženám s menším poprsím, které mírně pozvednou a přirozeně vytvarují. Oblibě se těší zejména braletky – zpravidla krajkové podprsenky s měkkými košíčky a širokým obvodovým lemem, který je velmi pohodlný na nošení. Pokud patříte k majitelkám bujnějšího poprsí, oceníte nevyztužené podprsenky s kos...

Dámské trojúhelníkové podprsenky bez kostic sluší ženám s menším poprsím, které mírně pozvednou a přirozeně vytvarují. Oblibě se těší zejména braletky – zpravidla krajkové podprsenky s měkkými košíčky a širokým obvodovým lemem, který je velmi pohodlný na nošení. Pokud patříte k majitelkám bujnějšího poprsí, oceníte nevyztužené podprsenky s kosticemi, které vám poskytnou větší oporu a udrží ňadra na místě. 

Jak vybrat dámskou podprsenku?

Dobře padnoucí podprsenku poznáte snadno – pevně obepíná tělo, ňadra přirozeně tvaruje a poskytujeme jim oporu. Jak takovou podprsenku vybrat? Zaměřte se na správnou velikost a střih, typ ramínek a v neposlední řadě na kvalitu provedení. Dejte přednost přírodním materiálům, které nedráždí pokožku, a vyzkoušejte podprsenku z bambusových vláken nebo bavlny. A pokud ráda nosíte upnutá trička nebo šaty, pořiďte si bezešvou podprsenku, která je pod oblečením téměř neviditelná.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–6 z 6 položek
1–6 z 6 položek