120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Molvy


Pokud hledáte spodní prádlo z Česka, neměla by vám uniknout značka MOLVY. Spadá pod společnost AVAX, která byla založena v roce 1993 v Praze. Zaměřovala se především na dodávání bavlněného spodního prádla. Značka MOLVY spatřila světlo světa v roce 2004.


České spodní prádlo z těch nejkvalitnějších materiálů


V portfoliu značky MOLVY najdete pánské boxerky, dámské kalhotky, ale také třeba dámské noční košile. Pro výrobu českých boxerek, kalhotek i pyžam se používá nejkvalitnější bavlna, ale také kombinace bavlny a elastických vláken. Spodní prádlo svým designem i střihem odpovídá nejnáročnějším požadavkům současné doby.


 

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 82 položek
na stránku
1–30 z 82 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí