120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Bellinda


Název Bellinda je odvozen z latinských slov „bella linda“, které v překladu znamenají krásná lípa. A právě Krásná Lípa je městem, ve kterém se zrodila značka kvalitního spodního prádla z Česka. V roce 1882 se společnost zabývala výrobou punčochového zboží. Ostatní punčochy této značky patří až dosud k těm nejkvalitnějším, které můžete na trhu najít. Pánské a dámské spodní prádlo Bellinda je k dostání také v Maďarsku, Polsku a na Slovensku.


Od punčoch ke spodnímu prádlu


Přestože se firma původně zaměřovala na výrobu punčochového zboží, od roku 2000 je nedílnou součástí jejího portfolia také spodní prádlo. K dostání jsou trenky a boxerky Bellinda, ale také podprsenky a kalhotky pro ženy. Dámy si mohou vybrat z podprsenek vyztužených i nevyztužených či sportovních střihů. Kalhotky jsou k dostání také s decentní krajkou. Z hlediska materiálu Bellinda šije z oblíbeného bambusu a bavlny. Kromě spodního prádla Bellinda nabízí dámské legíny nebo ponožky.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 60 položek
na stránku
1–30 z 60 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí