| Rychlost doručení: | zítra 12.5. u Vás |
| zítra 12.5. k vyzvednutí | |
| zítra 12.5. k vyzvednutí | |
| zítra 12.5. u Tebe | |
| zítra 12.5. k vyzvednutí | |
| zítra 12.5. u Tebe |
Nový produkt
51 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| BELLINDA - ŽENY | |||
| KALHOTKY | |||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|---|
| S | 68-73 | 91-95 | 28 |
| M | 74-79 | 96-100 | 30 |
| L | 80-87 | 101-105 | 32 |
| XL | 88-92 | 106-110 | 34 |
| XXL | 93-98 | 111-116 | 36 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 463 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 93 % bavlna, 7 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Bellinda Czech Republic s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, bellinda@dim.com |
| EAN | 4008064274951 |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 93 % bavlna, 7 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Bellinda Czech Republic s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, bellinda@dim.com |
| EAN | 4008064274951 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny