120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo GANT


Co je GANT? Je to synonymum pro nadčasový, nenuceně ležérní a dokonale elegantní styl. Kořeny značky sahají až do roku 1949, kdy se její zakladatel Bernard Gantmacher specializoval na ruční šití košil. Ty si získaly takovou oblibu, že později sortiment rozšířil o kompletní pánský a dámský šatník. Není divu, že se pod značkou GANT vyrábí také kvalitní spodní prádlo, jako jsou trenky, boxerky nebo slipy.


Kvalita, která se drží na vysoké úrovni


Lidé si značku oblíbili pro její vnitřní hodnoty, mezi které patří propracovanost, optimismus a porozumění zákazníkovi. Proto je pro každou kolekci typická americká ležérnost, která se pojí s evropskou elegancí. Mezi nejoblíbenější spodní prádlo značky GANT patří boxerky, které svojí jednoduchostí a kvalitou doplní každý elegantní outfit. Pro pánské spodní prádlo GANT je typické maximální pohodlí, jemnost a kvalita.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 57 položek
na stránku
1–30 z 57 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí