120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Doprava ZDARMA

Spodní prádlo ELKA LOUNGE

ELKA LOUNGE – to je česká značka udržitelné módy, která je šetrná k člověku i k přírodě. První pánské trenýrky s veselým potiskem ušila krejčová Lenka jako dárek pro svého syna. A protože takové trenky ještě na trhu nebyly, společně se pustili do jejich výroby. Tak v roce 2008 vznikla rodinná firma ELKA, módní značka, jejímiž hlavními hodnotami jsou prémiové přírodní materiály, inovované střihy a design "made-to-last".

Poznejte české spodní prádlo Elka na vlastní kůži

Ať už vybíráte trenýrky na doma nebo na spaní, vždy dbejte na to, aby byly dostatečně volné, nikde vás netlačily a příjemně se nosily. Hlavní důraz klaďte na použité materiály, které by měly být prodyšné, savé a šetrné i k citlivé pokožce. To vše splňují dámské a pánské trenky ELKA, k jejichž výrobě se používá zejména Micromodal, bavlněný satén, bambus a 100% biobavlna nebo len. Navíc se šijí jen v omezeném množství, takže v nich jen tak někoho nepotkáte.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–25 z 25 položek
1–25 z 25 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí